REKLAMA

Wasze sprawy

Skonał na rękach taty

Opublikowano 11 stycznia 2019, autor: bj

Miał 19 lat. Rozbolał go brzuch. Po trzech dniach w szpitalu zmarł. – Niech święty Florian czuwa przy Tobie – tak Roberta Derdziaka (? 19 l.) żegnają strażacy. Jego marzeniem było zostać jednym z nich.

Robert Derdziak z Brodów miał 19 lat. Zmarł nagle, we wtorek, 8.01. Jedynak. Pozostawił w niewyobrażalnej rozpaczy rodziców.

Koniec marzeń

Jego marzeniem była praca w zawodowej straży pożarnej. Na razie jednak robił kurs podstawowy na strażaka OSP w Brodach. Dziś jego najbliżsi i koledzy z jednostki wiedzą, że nigdy go nie ukończy. Jutro, w sobotę, 12.01., razem z jego rodzicami, krewnymi i znajomymi, odprowadzą go w ostatnią drogę.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 550

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »