REKLAMA

Polityka

Zwalnianie po szprotawsku

Opublikowano 11 stycznia 2019, autor: Piotr Piotrowski

Nowy burmistrz Szprotawy likwiduje etaty w Urzędzie Miasta i podległych instytucjach. Przy okazji lecą głowy ludzi związanych z jego poprzednikiem.

Po 22 latach pracy w miejskiej spółce Szprotawskie Wodociągi i Kanalizacje pracę straciła kierowniczka wydziału organizacyjnego i pełnomocnik ds. programu e-usługi, Iwona Augustyniak. Rozwiązano z nią umowę, likwidując jej stanowisko.

– Nikt nie patrzy na moje kompetencje i doświadczenie. To absurd, że najpierw spółka umożliwia mi podnoszenie kwalifikacji zawodowych, a potem pozbywa się fachowca. Uważam, że moje zwolnienie może mieć podtekst polityczny, bo startowałam w wyborach do Rady Powiatu z komitetu FZG Ludzi, wspierającego byłego burmistrza – żali się „Regionalnej” I. Augustyniak.

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 393

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »