REKLAMA

Sport

Piłka jest dla mnie jak powietrze

Opublikowano 04 stycznia 2019, autor: Małgorzata Fudali Hakman

Sebastian Horodyski (41 l.) jest trenerem i byłym piłkarzem Czarnych Żagań. Ma żonę Milenę i dwóch synów, Oktawiana i Alana, którzy grają w macierzystym klubie swojego taty. Zespół, który prowadzi popularny „Baca”, zajmuje 3. miejsce w tabeli Okręgówki i będzie na wiosnę bił się z Piastem i Promieniem o awans do 4. ligi.

Kiedy zaczęła się pana przygoda z piłką nożną?

Gdy byłem małym chłopcem, tato systematycznie zabierał mnie na mecze Czarnych Żagań, czym zaszczepił we mnie pasję do piłki nożnej. Na stadionie przy ul. Karpińskiego było moje pierwsze ważne boisko podwórkowe, zwane „Wembley”, każdy z moich rówieśników wie o czym mówię. To tam szlifowałem swoje umiejętności piłkarskie.

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 648

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »