REKLAMA

Ludzie, wydarzenia

Sportowiec z powołania

Opublikowano 04 stycznia 2019, autor: Małgorzata Fudali Hakman

Dzień przed wigilią żarskim środowiskiem sportowym wstrząsnęła smutna wiadomość. Wieczorem, 23 grudnia, w wieku 79 lat, umarł Henryk Moskwa, wieloletni nauczyciel, trener, sędzia, ratownik i prezes Sokoła Żary.

Znajomi, przyjaciele, uczniowie i sportowcy, a przede wszystkim rodzina zmarłego, są w szoku.

-To nastąpiło tak szybko, że ciągle nie wierzę, że tata nie żyje ? mówi syn, Marek Moskwa. – Tata 5 grudnia pojechał do Kołobrzegu, do sanatorium i tam się źle poczuł. Znalazł się w szpitalu. Stamtąd przywieźliśmy go prywatnym transportem do Żar, a gdy zrobiło się naprawdę źle, leczono go na pulmonologii w Żaganiu-opowiada wstrząśnięty syn. – W sobotę rano, przed wigilią byliśmy u niego. Bardzo schudł i był nie do poznania. Wieczorem już nie żył.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 722

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »