REKLAMA

Polityka

Optymistyczny, ale ryzykowny

Opublikowano 04 stycznia 2019, autor: Justyna Bareła

Inwestycje na ponad 13 mln zł przewidziano w budżecie gminy Iłowa. Radni go zatwierdzili, ale sami przyznali, że jest zbyt optymistyczny.

Wydatki budżetu zaplanowano na 40 mln 778 tys. 298 zł, a dochody na poziomie 41 mln 10 tys. 667 zł. Nadwyżka ma iść na spłatę wcześniejszych zobowiązań gminy.

Na inwestycje zaplanowano 13 mln 340 tys. zł, ale aż 4 mln zł na te wydatki miałyby pochodzić ze sprzedaży majątku gminy. Jak sprzedaży nie będzie, to pieniędzy na inwestycje też nie.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 397

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »