REKLAMA

Ludzie, wydarzenia

Sprawdź, kto ma wolne

Opublikowano 21 grudnia 2018, autor: Justyna Bareła

Większość urzędów i instytucji w regionie będzie zamknięta w wigilię, 24.12.

Spraw nie załatwimy w wigilię w żarskim Starostwie Powiatowym, Urzędzie Gminy Żary, Urzędzie Miasta Żagań i Urzędzie Gminy Żagań. Do pracy nie pójdą też urzędnicy w Lubsku, Jasieniu, Łęknicy, Lipinkach Łużyckich, Trzebielu, Tuplicach, Brodach, Przewozie, Szprotawie, Iłowej, Małomicach, Gozdnicy i Brzeźnicy.

Niektórzy zmienili godziny otwarcia. Urząd Miasta w Żarach czynny będzie do godz. 14:00, a kasa – do godz. 11:30. Starostwo Powiatowe w Żaganiu otwarte będzie do godz. 12:00, Urząd Gminy Niegosławice- do godz. 12:00, Urząd Gminy Przewóz – do godz. 13:00. W Wymiarkach panie będą mogły iść do domu o 12:00, do godz. 15:00 w urzędzie pozostaną wyłącznie mężczyźni.

 

Krócej

Wigilijne wolne mają też pracownicy Powiatowych Centrów Pomocy Rodzinie w Żarach i Żaganiu, obu Sanepidów, Sądów Rejonowych, Urzędów Skarbowych. Dla pacjentów nieczynna będzie Poliklinika w 105. Szpitalu Wojskowym. Zamknięty będzie Powiatowy Urząd Pracy w Żarach, żagański PUP skrócił godziny otwarcia do godz. 12:00. Zakład Ubezpieczeń Społecznych w Żarach przyjmować będzie do godziny 13:00. Gminne Ośrodki Pomocy Społecznej w Żarach i Żaganiu będą nieczynne, podobnie jak żagański Ośrodek Pomocy Społecznej. W Żarach pracownicy MOPS pełnić będą dyżury w normalnych godzinach.

Napisz komentarz »