REKLAMA

Polityka

Byli za, a nawet przeciw

Opublikowano 04 stycznia 2019, autor: Justyna Bareła

Radni z Małomic, żeby ustalić budżet na 2019 rok, musieli zebrać się na sesji dwa razy.

Radni przyjęli budżet na sesji we wtorek, 18.12. Dochody zaplanowano na kwotę 22 mln 331 tys. 195,40 zł, wydatki wyniosą 21 tys. 693 tys. 155 zł. Na inwestycje pójdzie 1 mln 47 tys. 20 zł. Ich lista nie jest długa.

Największą inwestycją, przeniesioną z poprzedniego roku, będzie budowa toru pumptruck dla rowerów przy zalewie za 460 tys. zł. Radni wykreślili z budżetu 409 tys. zł na utworzenie sali widowiskowej w miejscu byłego kina „Arena”. Dołożyli za to 120 tys. zł na przebudowę świetlicy w Żelisławiu. W budżecie zaplanowano m.in. 150 tys. zł na zakup wozu dla OSP Małomice, 100 tys. zł – na dokumentację budowy przedszkola w Małomicach, 35 tys. zł – na budowę ogrodzenia przy ul. Kościelnej, które oddzieli drogę od parafii.

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 426

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »