REKLAMA

Ludzie, wydarzenia

Walczyli dla Aleksa

Opublikowano 21 grudnia 2018, autor: TR

W sobotę, 15 grudnia, w Lubsku, mistrzowie sztuk walki z powiatów żarskiego i żagańskiego walczyli w VII Profesjonalnej Charytatywnej Gali Sztuk Walki „Bitwa o Lubsko ? Niezłomni” Serce dla Aleksandra „Aleksa” Zdona.

W sobotni wieczór, w wypełnionej po brzegi sali, na ringu zaprezentowali się zawodnicy uprawiający kickboxing, karate, muay thai i K1.

W poszczególnych walkach: Denis Ozga (kickboxing; Żarski Klub Sportów Walki) pokonał Łukasza Świechowskiego (K1; WKS Sobieski Żagań). W karate Olaf Stackiewicz z Lubska pokonał Jakuba Ochockiego z Nowogrodu Bobrzańskiego. W kolejnym pojedynku Krzysztof Gedurek Korio Żary pokonał Kamila Nowickiego z CSW Hodana Legnica.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 427

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

 

 

Napisz komentarz »