REKLAMA

Sport

Druga porażka Mundialu

Opublikowano 21 grudnia 2018, autor: hakma

Wysoką porażką zakończył się drugi mecz Mundialu Żary w II Dolnośląskiej Lidze Futsalu.

17 grudnia podopieczni Radomira Roztockiego rozegrali kolejne spotkanie z na wyjeździe. Ich przeciwnikiem był grający na co dzień w Legnickiej Lidze Futsalu – Wietrzak Team. Gospodarze z pozoru wydawali się niewymagającym przeciwnikiem, zwłaszcza, że oba poprzednie mecze przegrali. Niestety dla żaran od początku zagrali bardzo mądrze taktycznie. Cofnęli się, ustawili mur przed własną bramkę i czekali na okazję do kontry. Jednak pierwszą bramkę zdobył Mundial po strzale Marcina Jurkiewicza (19 min). Po pierwszej części spotkania żaranie prowadzili 1:0. W drugiej połowie rozwiązał się worek z bramkami. Najpierw dwukrotnie do bramki trafili gospodarze, a potem wyrównał w 26. min Kacper Sawicki. Wtedy miejscowi wzięli się ostro do roboty i w 5 minut strzelili Mundialowi 3 bramki. Co prawda Daniel Gałach zdobył 3. bramkę dla żaran, ale gospodarze odpowiedzieli dwoma trafieniami. Ostatni gol Gałacha w 39. min ustalił wynik na 4:7 dla Wietrzak Team.

WIETRZAK TEAM: Łopaciński – Wilczyński, Durkalec, Wyźga, Kaczmarek, Gwadera, Horbal, Kanas, Cymbalista, Cieślak, Opaluch, Hałdrzyński.

MUNDIAL: Bizujkoć – Frydlewicz, Ganczarek,Gałach, Frankowycz, Pietek, Romanowski, Cyrana, Sawicki, Malarowski, Wikszta, Roztocki.

 

Napisz komentarz »