REKLAMA

Wasze sprawy

Zabiły młodą dziewczynę

Opublikowano 14 grudnia 2018, autor: Norbert Królik

Joanna Gumińska miała tylko 20 lat, męża Damiana (21 l.), czteromiesięczną córeczkę Noelię i całe życie przed sobą. Zmarła w piątek, 7.12. Nikt nie chce wierzyć w to, co się stało.

– Chciała przyjechać do mnie na święta, zobaczyć pasterkę. Była ładną, radosną dziewczyną. Trudno uwierzyć, że jej nie ma – wspomina zmarłą ze łzami w oczach Alina Radziszewska, przybrana mama Damiana Gumińskiego, męża Joanny.

– Poznaliśmy się w szkole. Chodziliśmy razem do klasy w żarskiej Budowlance. W czerwcu wzięliśmy ślub. Bardzo mi jej brakuje – opowiada Damian.

28 lipca urodziła im się córeczka Noelia.

 

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 252

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »