REKLAMA

Polityka

Żagań ma wice

Opublikowano 14 grudnia 2018, autor: Piotr Piotrowski

No i stało się! Tak jak przewidywaliśmy, Sebastian Kulesza został wiceburmistrzem Żagania. W swoim nowym gabinecie rozgościł się w poniedziałek, 10 grudnia. Będzie zarabiać ok. 9 tys. zł miesięcznie.

S. Kulesza w Urzędzie Miasta zajął gabinet po Zbigniewie Białkowskim, byłym dyrektorze departamentu, który po wyborach złożył wypowiedzenie z pracy. Do Ratusza Kulesza sprowadził się ze świątecznym reniferem. Maskotką, którą dostał na pożegnanie od swojej poprzedniej szefowej, dyrektorki Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 370

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »