REKLAMA

Wasze sprawy

Gdzie jest w tym wszystkim człowiek?

Opublikowano 14 grudnia 2018, autor: jb

Mieszkańcy Suchej Dolnej ponownie protestują przeciwko budowie biogazowni w ich wsi. – Zostaliśmy oszukani przez inwestora – mówi sołtys Mariusz Szymański.

Gdy w czerwcu do gminy złożono wniosek o ustalenie lokalizacji dla budowy biogazowni we wsi, mieszkańcy protestowali i negocjowali z inwestorem.

Wniosek dotyczył prywatnej działki pomiędzy blokami w Suchej Dolnej. Kolejne negocjacje były pod koniec października. Mieszkańcy zaproponowali lokalizację na działce oddalonej o około kilometr od zabudowań, inwestor miał ją rozważyć. W listopadzie złożył drugi wniosek o lokalizację 300 metrów od domów, tego pierwszego też nie wycofał.

Mieszkańcy na kolejne spotkanie zaprosili go na 7.12.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 645

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »