REKLAMA

Ludzie, wydarzenia

Pobiły, bo chciały pieska

Opublikowano 07 grudnia 2018, autor: bj

To miała być rozmowa o piesku do wzięcia. Skończyło się pobiciem, groźbami i nożem przyłożonym do gardła. A to wszystko przy jednej z głównych ulic Żar – Okrzei.

Do Wiktorii (17 l.), która była u swojego chłopaka, zadzwoniła koleżanka. Był wtorkowy wieczór, 4.12. Wszystko działo się w rejonie Biedronki przy ul. Okrzei.

– Córka nie bardzo się z nią kolegowała, raczej znała z widzenia, bo chodzą do Budowlanki – opowiada Barbara Woźniak z Żar.

Chodziło o to, by Wiktoria wyszła z nią porozmawiać o szczeniaczku, Budy`m. Wiktoria szuka domu dla 4-miesięcznego psa. – Zależy jej, żeby go oddać w dobre ręce. A uważała, że tej dziewczynie zaufać nie można. Więc odmówiła – opowiada pani Barbara.

Dała się jednak nakłonić 16-latce do wyjścia z domu. – Chociaż wcześniej były nieprzyjemności z tą dziewczyną, bo wysyłała córce groźby przez Facebooka. Nie zgłaszałam tego, bo wydawało mi się, że to nic takiego. Takie głupie gadanie – tłumaczy B. Woźniak.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 255

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »