REKLAMA

Polityka

Zemsta czy naturalna kolej rzeczy?

Opublikowano 30 listopada 2018, autor: Piotr Piotrowski

Andrzej Katarzyniec nie zasypia gruszek w popiele. Robota pali mu się w rękach od pierwszego dnia burmistrzowania. Jedną z pierwszych decyzji, jakie podjął, było odwołanie całej rady nadzorczej MPOiRD. Tej samej, która cztery lata temu zabrała mu stołek prezesa.

Andrzej Katarzyniec zaczął swoje rządy od spółki Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania i Robót Drogowych, w której był prezesem przez ponad 10 lat i z której 4 lata temu został odwołany dyscyplinarnie. Teraz, tuż po zaprzysiężeniu na burmistrza, w piątek, 23.11., A. Katarzyniec z pałacu, gdzie odbywała się sesja, popędził do Urzędu Miasta, aby zwołać zgromadzenie wspólników MPOiRD.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 399

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »