REKLAMA

Ludzie, wydarzenia

Pięć godzin czekał na pomoc

Opublikowano 30 listopada 2018, autor: Justyna Bareła

Paweł zwijał się z bólu, gdy trafił do szpitala. Łóżko dostał, gdy stracił przytomność. A rodzina zamiast lekarza doczekała się… policji.

Paweł Piechocińki (27 l.) ze Szprotawy poczuł się źle w sobotę, 24.11., w pracy. Pracuje w szprotawskim Intermarche jako rzeźnik.

– Syn zadzwonił po mnie około godz. 12:00. Złapał go tak silny ból brzucha, że aż upadł – opowiada mama, Wioletta Piechocińska. – Skręcał się z bólu, pojechaliśmy do najbliższego szpitala, w Szprotawie. Czekaliśmy na izbie przyjęć, syn położył się na ławkach. Chodziłam do pielęgniarek. Paweł zrobił się czerwony jak burak, zaczął majaczyć i tracić przytomność. Spadł z ławki, przełożyli go na łóżko – relacjonuje pani Wioletta.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 403

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »