REKLAMA

Ludzie, wydarzenia

Ma talent!

Opublikowano 30 listopada 2018, autor: Michalina Kozarowicz

Wiktor Dąbrowski (17 l.) z Kadłubii jest wielokrotnie nagradzanym tancerzem breakdance. Teraz zmierzy się z najbardziej utalentowanymi ludźmi w Polsce w finałowym odcinku programu „Mam Talent”.

Wiktor Dąbrowski jest jednym z 10 finalistów popularnego telewizyjnego show TVN-u „Mam Talent”. Wielki finał programu – już jutro (1.12) o godz. 20.00. Wiktor powalczy o główną nagrodę w wysokości 300 tys. zł. Na co dzień uczy się w II klasie Technikum Elektrycznego w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Żarach. Ma młodszą siostrę Oliwię (14 l.). Cieszy się ogromnym wsparciem rodziców, mamy Agnieszki i taty Rafała.

Z sukcesów Wiktora cieszy się Artur Niezgoda, jego trener tańca.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 475

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »