REKLAMA

Aktualności, Ludzie, wydarzenia

My się na to nie zgadzamy!

Opublikowano 23 listopada 2018, autor: bj

Pod protestem przeciwko wycince ponad 200 drzew przy al. Jana Pawła II w Żarach podpisało się 1 tys. 600 osób. Bo pierwsze drzewa w parku już padły pod piłami.

Żarscy ekolodzy zebrali 1 tys. 600 podpisów, złożyli petycję, sprawdzają, czy aby nie rusza wycinka i zadają niewygodne pytania. Wszystko po tym, jak gazeta „Regionalna” jako pierwsza w październiku w artykule „Chcą wyciąć 200 drzew” napisała, z czym wiążą się plany rewitalizacji parku przy al. Jana Pawła II. Z parku zniknąć mają dęby, topole, lipy. Najstarsze z nich mają nawet 300 lat.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 664

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

komentarz »
  1. Żaranin 3 grudnia 2018 16:08 - Odpowiedź

    Zapowiada się może kolejna stracona kadencja w sprawie jakości powietrza w Żarach. Nasza Pani Burmistrz chyba lubi śwęty spokój i nie konsultuje z wyborcami swoich decyzji. Do problemów wysyła swoich ludzi, sama tylko pokazuje się przy pozytywnych wydarzeniach. Chyba społeczeństwo Żarskie wymaga więcej od swoich władz miejskich. Również chyba nie przewiduje się zmian w komunikacji miejskiej i żadnego rozwoju nie będzie.

Napisz komentarz »