REKLAMA

Praca

Tu czeka praca

Opublikowano 23 listopada 2018, autor: Justyna Bareła

Sprawdź aktualne oferty pracy w regionie.

Młodszy specjalista do spraw m.in. kontroli nad żywnością potrzebny jest do żarskiego Sanepidu. Trzy osoby znajdą pracę w żarskim Zakładzie Ubezpieczeń Społecznej na stanowisku ds. rozliczeń. Sprzedawca o pracę może pytać w żarskiej „Kwiatowni”. Dwie osoby na stanowisko pomocy kuchennej do pracy w żarskim 105. Szpitalu Wojskowym rekrutuje spółka „Impel Catering”. Sekretarz sądowy na staż potrzebny jest do Sądu Rejonowego w Żaganiu, miejsce jest dla czterech osób.

 

W szkole i w biurze

Maszynistę pomp, elektryka poszukuje spółka Lubuskie Wodociągi i Kanalizacje. Pięć osób jako szwaczki obuwia potrzebne są do pracy w firmie „W&W” w Lubsku.  Pracownik biurowy i do obsługi strony internetowej o pracę może pytać w firmie „DG Meble” z Jasienia.

Kucharz, pomoc kuchenna oraz nauczyciel zawodu fryzjera znajdą pracę w OHP w Wiechlicach. Godziny pracy dla nauczyciela techniki są w Szkole Podstawowej w Witoszynie. Ofertę dla montera sieci wodno-kanalizacyjnej oraz konserwatora ma 43. Wojskowy Oddział Gospodarczy ze Świętoszowa.

Napisz komentarz »