REKLAMA

Polityka

Ze starosty na burmistrza

Opublikowano 23 listopada 2018, autor: bj

O sukcesach, porażkach i rozczarowaniach, a także wycieczkach i odkładaniu koła ratunkowego rozmawiamy z Januszem Dudojciem w dniu, w którym przestaje być starostą, a zaczyna być burmistrzem.

Jak podsumuje pan pracę w Starostwie Powiatowym? Co było największym sukcesem?

Janusz Dudojć: Już sam fakt, że przez 4 lata byłem starostą (śmiech). A tak poważnie, uważam, że zostawiam powiat w dobrym stanie. Gdy zaczynałem, miał 37 mln zł długu. Teraz zadłużenie wynosi 25 mln zł. A przecież cały czas realizowane były duże inwestycje. Oczywiście wszystko to udało się osiągnąć dzięki dobrej współpracy ponad podziałami.

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 553

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

komentarz »
  1. Abrams 4 grudnia 2018 09:35 - Odpowiedź

    Co się dzieje z oświetleniem w Lubsku. Niech Pan Panie Dudojć odpowie. Bo coś strasznie długo ta awaria trwa. A droga do pracy lub do domu po ciemku nie jest zbyt przyjemna. Szczególnie kiedy w Lubsku brak patroli policyjnych szczególnie tych pieszych.

Napisz komentarz »