REKLAMA

Aktualności, Ludzie, wydarzenia

Otwarcie Lidla

Opublikowano 23 listopada 2018, autor: bj

Zrobisz zakupy, wypijesz kawę i sobie… powróżysz. Wszystko na ponowne otwarcie Lidla w Żarach.

Za niespełna tydzień, w czwartek, 29.11., na nowo zostanie otwarty w Żarach market sieci Lidl. Klienci zakupy robić będą w zupełnie nowym sklepie, bo poprzedni został wyburzony.

Przypomnijmy. Żarski Lidl został zamknięty w kwietniu. Nowo wybudowany Lidl jest większy, dłuższy od starego o 10 metrów, z płaskim dachem, dwukondygnacyjny, choć hala sprzedaży zlokalizowana jest wyłącznie na parterze. Nad nią są biura i zaplecze socjalne. Powierzchnia hali sprzedaży zwiększona została o ponad 210 mkw. (do 1 tys. 350 mkw.). Mniejszy jest za to parking – na 126 aut (wcześniej było 158 miejsc). Pracować tu będzie 30 osób.

Żarski Lidl budowała firma Savi z Obornik Śląskich. W tej chwili trwają ostatnie prace porządkowe i wykładanie towaru.

Przebudowa miała za zadanie nie tylko powiększenie budynku, ale i jego unowocześnienie.

– Zależy nam na tym, aby nasze sklepy korzystały z ekologicznych rozwiązań oraz były funkcjonalne i wygodne dla klientów – informuje Aleksandra Robaszkiewicz z centrali sieci.

W dniu otwarcia do rąk klientów trafi gazetka ze specjalnymi cenami.

– Tego dnia na klientów czekać będzie szeroka oferta produktów w promocyjnych cenach oraz atrakcje dodatkowe, takie jak degustacja kawy, kącik wróżbity oraz sala zabaw dla najmłodszych – dodaje A. Robaszkiewicz.

Sklep będzie czynny od poniedziałku do czwartku w godzinach 07:00 ? 21:00, w piątki i soboty od 07:00 do 22:00, a w niedziele handlowe w godzinach 09:00 ? 18:00.

Napisz komentarz »