Budowalni liderem

Opublikowano 23 listopada 2018, autor: hakma

W niedzielę (18.11.) druga drużyna Budowlanych Lubsko rozegrała zaległy mecz z WKS Łaz.

Od początku meczu to goście byli zespołem lepszym i zdominowali podopiecznych Roberta Miczke. Już w 18 minucie bramkę dającą prowadzenie łazowianom strzelił Kacper Jurkiewicz Mimo kilku dogodnych sytuacji dla przyjezdnych, wynik 1:0 utrzymał się do przerwy. Po męskiej rozmowie w szatni na drugą połowę wyszła zupełnie inna drużyna Budowlanych. Zmiany jakich dokonał szkoleniowiec gospodarzy odmieniły grę lubszczan, którzy urządzili sobie prawdziwy festiwal strzelecki. Ostre strzelanie zaczął Patryk Kozioł( 47`), potem swoje trafienia dołożyli Tomasz Bahyrycz (62`), Tymoteusz Dynowski (68`i 81`), Dawid Urban (83`) i Patryk Kozioł (83`). Mecz skończył sie wygraną miejscowych 6:1, którzy umocnili się na pozycji lidera żarskiej B-klasy.