Waleczni mali piłkarze

Opublikowano 23 listopada 2018, autor: hakma

W sobotę, 17 listopada, w hali Powiatowego Centrum Sporu w Żarach odbył się coroczny turniej dzieci w piłce nożnej o puchar starosty w kategorii żak i orlik.

Zawody zorganizowali Okręgowy Związek Piłki Nożnej i Starostwo Powiatowe w Żarach.

W dwóch kategoriach wiekowych, orlik i żak, wzięło udział 20 drużyn. Po bardzo zaciętych pojedynkach w kategorii żak zwyciężyli Budowlani Lubsko, pokonując w finale po rzutach karnych Promień Żary. Miejsce na podium wywalczyli także piłkarze Victorii Jasień.

W kategorii orlik, Promień Żary nie miał sobie równych i po emocjonującym meczu finałowym pokonał, także wrzutach karnych, Victorię Jasień. Trzecie miejsce zajęli Zjednoczeni Brody.

Dla uczestników całodziennego turnieju, z których najmłodszy miał 6 lat, była to niesamowita przygoda i okazja do zaprezentowania swoich umiejętności.