REKLAMA

Wasze sprawy

Urzędasy robią nam pod górę

Opublikowano 09 listopada 2018, autor: Norbert Królik

Skarżą się mieszkańcy osiedla domów jednorodzinnych przy ul. Lubelskiej w Żarach. Urzędnicy z Ratusza, po interwencji Swiss Krono, zmienili zdanie co do przeznaczenia terenu, na którym stoją ich domy. Teraz to tereny mieszkalno-usługowe, na których obowiązują mniej rygorystyczne normy hałasu i zanieczyszczeń.

We wtorek, 6.11., w Sądzie Rejonowym w Żarach odbyła się rozprawa dotycząca przekroczenia dopuszczalnych norm hałasu i zanieczyszczeń powietrza przez firmę Swiss Krono. Oskarżonym w tej sprawie jest Maciej Karnicki, przezes Swiss Krono w Żarach. Grozi mu grzywna w wysokości 5 tys. zł.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 274

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »