REKLAMA

Aktualności, Ludzie, wydarzenia

Jest park. Będzie pustynia

Opublikowano 09 listopada 2018, autor: Michalina Kozarowicz

Tak jak alarmowaliśmy, pod topór pójdzie 200 drzew w parku przy al. Jana Pawła II w Żarach. Zostały już oznaczone specjalną farbą.

Żary się duszą. A kolejne zielone płuca pójdą pod topór. Pisaliśmy o tym jako pierwsi w październiku w artykule „Chcą wyciąć 200 drzew”. Wycięte będą dęby, topole, lipy. Najstarsze z nich mają nawet 300 lat. Żarscy urzędnicy uznali jednak, że to samosiejki, które nie zasługują na to, by dalej dbać o mieszkańców Żar, filtrując zanieczyszczone powietrze. To, co wydawało się tylko koszmarnym pomysłem, powoli staje się rzeczywistością

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 717

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »