REKLAMA

Ludzie, wydarzenia

Groźna epidemia czy ściema?

Opublikowano 09 listopada 2018, autor: Justyna Bareła

W żarskiej komendzie na 187 policjantów pochorowało się 65, w żagańskiej na 156 zaniemogło 54. Co zdziesiątkowało funkcjonariuszy? Podejrzana epidemia rozprzestrzenia się na strażaków.

Sami policjanci nieoficjalnie mówią, że chorują na „psią grypę”. Grypa jest zaraźliwa, ale nie śmiertelna. Jak do tej pory, objawy ma 65 policjantów z powiatu żarskiego i 54 z powiatu żarskiego, którzy sumiennie się leczą. W zdecydowanej większości objawy mają postać łagodną, bo przedstawione zwolnienia lekarskie nie nakazują obowiązkowego leżenia w łóżkach. Można więc funkcjonariuszy spotkać na mieście. Prywatnie.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 972

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

 

 

*Stan na czwartek, 8.11.

Napisz komentarz »