Delta odbiła się od dna

Opublikowano 09 listopada 2018, autor: hakma

W sobotę, 3 listopada, Delta Sieniawa Żarska wygrała na wyjeździe z beniaminkiem rozgrywek, Lechem Sulechów.

Goście błąkający się w końcówce tabeli nie byli zbyt wymagającym przeciwnikiem dla podopiecznych Mariusza Gawlaka. Mecz rozstrzygnął się w zasadzie w pierwszych 25 minutach, kiedy to sieniawianie 3 razy trafili do siatki przeciwnika. Pierwszy zrobił to już w 11 minucie Artur Michalski. Cztery minuty później gola strzelił Adrian Nycz, a dobił przyjezdnych w 25. minucie Mariusz Sokołowski, aplikując im trzecią bramkę. Co prawda goście zdobyli honorowego gola w 78. minucie, ale to było wszystko, na co było ich w tym dniu stać. Delta Sieniawa Żarska wygrała z Lechem Sulechów 3:1.

W innym meczu okręgówki Czarni Żagań pewnie wygrali ze Schnugiem Chociule 5:2. Bramki dla Czarnych strzelili: Marcin Jankowski (3), Tomasz Urban i Andrzej Ciepielowski.