REKLAMA

Polityka

Olafowi dała, Patrykowi dała, a o Tadku zapomniała

Opublikowano 02 listopada 2018, autor: Norbert Królik

Danuta Madej (59 l.), burmistrz Żar, nie zmieni wiceburmistrzów. Olaf Napiórkowski (45 l.) i Patryk Faliński (45 l.) zostaną na swoich stanowiskach. O stanowisku i kasie musi zapomnieć Tadeusz Płóciennik (67 l.), który widział się w roli wiceburmistrza.

Zaczęło się dzielenie stołków w Żarach. Te za największą kasę zostaną w tych samych rękach. D. Madej za blisko 11 tys. zł miesięcznie będzie dalej sprawowała funkcję burmistrza. Jako zastępcę będzie miała swojego dawnego ucznia z czasów, gdy była nauczycielem chemii w SP nr 5 – O. Napiórkowskiego oraz jego rówieśnika P. Falińskiego. Wiceburmistrzowie zarobią po około 10 tys. zł miesięcznie.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 249

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »