REKLAMA

Ludzie, wydarzenia

Ciął nożem na SOR-ze

Opublikowano 02 listopada 2018, autor: Michalina Kozarowicz

Agresywny mężczyzna trafił na żarski SOR. Był tak niebezpieczny, że przypięto go do łóżka psami. Rozciął je nożem. Policjanci go nie przeszukali, bo… „działali jako asysta”. Agresora z nożem od wtorku nikt nie szuka.

We wtorek (30.10) około południa na żarski SOR został przywieziony 36-latek z Żagania. Pobrano mu krew. Miał 2 promile alkoholu.

– Zespół karetki pogotowia przywiózł z Żagania pobudzonego 36-letniego mężczyznę – mówi Marek Femlak, zastępca dyrektora 105. Szpitala Wojskowego w Żarach. – Był bardzo agresywny. Nie było wiadomo, czy pod wpływem dopalaczy czy narkotyków.

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 294

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »