REKLAMA

Polityka

Na otarcie łez

Opublikowano 02 listopada 2018, autor: jb

Choć nie zostali wybrani na kolejną kadencję, nie mogą narzekać. Na zakończenie kadencji należy im się odprawa i ekwiwalent za niewykorzystany urlop. Najwięcej, bo na blisko 30 tys. zł za 52 dni urlopu, może liczyć starosta żarski Janusz Dudojć.

Każdy odchodzący ze stanowiska wójt, burmistrz i starosta ma prawo do odprawy w wysokości 3 miesięcznych pensji. Dodatkowo, jeżeli ktoś nie wykorzystał należnego mu urlopu, za każdy dzień otrzyma ekwiwalent.

Choć w powiecie żagańskim drugie tury wyborów będą w czterech gminach, wiadomo już, że pracę w gminie Żagań zakończy wójt Tomasz Niesłuchowski.

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 441

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »