REKLAMA

Ludzie, wydarzenia

Zatrzymała go śmierć

Opublikowano 02 listopada 2018, autor: bj

Jechał kupioną miesiąc wcześniej hondą. Zjechał z drogi, roztrzaskał się na drzewie. Krzysztof Erling (? 20 l.) zginął na miejscu.

Sobotnie (27.10.) popołudnie, ok. godz. 16.30. Honda civic jadąca od strony Biecza pokonała ostatni łuk drogi przed prostym odcinkiem zakończonym skrzyżowaniem trasy, z jednej strony do Lubska, z drugiej do Brodów. Do tego skrzyżowania Krzysztof Erling ze Strzegowa nie dojechał. Tuż za łukiem drogi stracił panowanie nad kierownicą, wjechał do lasu i uderzył w drzewo. Auto rozpadło się na kilka kawałków. On sam zginął na miejscu.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 473

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

 

 

 

 

 

Napisz komentarz »