REKLAMA

Polityka

Starosta kontra radny

Opublikowano 02 listopada 2018, autor: jb

Kandydaci na wójta gminy Żagań podczas debaty gazety „Regionalnej” i Telewizji Regionalnej we wtorek, 30.10., odpowiadali na pytania mieszkańców, dziennikarzy i wzajemnie siebie przepytali.

Mieszkańcy z kandydatami mieli okazję spotkać się w świetlicy wiejskiej w Dzietrzychowicach. W drugiej turze wyborów o fotel wójta gminy powalczą starosta Henryk Janowicz oraz radny gminny Leszek Ochrymczuk.

 

Pieniądze, drogi, ścieżki rowerowe

W pierwszej części kandydaci mogli zadać sobie po dwa pytania.

– Panie Ochrymczuk, ile do tej pory pozyskał pan środków zewnętrznych i jakich? Był pan radnym, składał pan różne wnioski, propozycje. W odpowiedzi na pana wnioski, jakie zostały zabezpieczone środki? – pytał H. Janowicz.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 1659

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »