REKLAMA

Samorząd

Podatki w górę

Opublikowano 02 listopada 2018, autor: Piotr Piotrowski

Na koniec swojej kadencji radni gminy Żagań podnieśli stawki podatków od nieruchomości, po czym podziękowali sobie wzajemnie za cztery lata pracy.

Ostatnia sesja tej kadencji miała miejsce we wtorek, 30 października. Radni zatwierdzili wykonanie budżetu za pierwsze półrocze oraz podnieśli stawki podatków od nieruchomości, średnio o jeden grosz. I tak, za 1 metr kw. gruntu związanego z prowadzeniem działalności gospodarczej, przedsiębiorca zapłaci 84 gr, czyli o 1 gr więcej niż w tym roku.

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 251

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »