Deszcz bramek w Górzynie

Opublikowano 02 listopada 2018, autor: TR

Kado Górzyn pokonało 6:2 Bóbr Bobrowice w niedzielę, 28 października.

Pojedynek był o tyle ciekawy, że w drużynie gospodarzy grają zawodnicy pochodzący z Bobrowic, a w drużynie gości pochodzący z Górzyna.

W pierwszej połowie nie do zatrzymania dla obrońców z Bobrowic był kapitan Kado Michał Galik, który zaliczył hattricka i wynikiem 3:0 zakończyła się pierwsza połowa. W drugiej Kado podwyższyło prowadzenie do 5:0, a to za sprawą trafień Mateusza Lewandowskiego i Patryka Poprawskiego. Goście pierwszą bramkę zdobyli dopiero w 57 minucie, po błędzie obrońców Kado. Zdobyty gol dodał wiary gościom, bo już 5 minut później bramkarz Kado drugi raz wyjmował piłkę z siatki.

Jednak ostatnie słowo należało do Kado, a dokładnie do Szymona Tymczego, który w 87 minucie przewrotką, jak z najlepszych lig, precyzyjnie uderzył przy słupku bramki gości i ustalił wynik meczu na 6:2.

– Mamy kolejne trzy punkty. Pierwsza połowa, w naszym wykonaniu, na pewno lepsza od drugiej. Szymon, bramką z przewrotki, zrobił sobie prezent na 18 urodziny, które miał dokładnie wczoraj – podsumował zwycięstwo trener Kado Karol Widerowski.