REKLAMA

Ludzie, wydarzenia

Kto zawinił śmierci nastolatka?

Opublikowano 02 listopada 2018, autor: bj

Szkolna pielęgniarka, kolega z klasy, nauczycielka, lekarz radiolog zeznawali podczas kolejnej rozprawy w procesie, w którym o śmierć 16-letniego ucznia żarskiej Samochodówki oskarżony jest ordynator oddziału intensywnej terapii Szpitala na Wyspie.

Paweł (?16 l.) zmarł, bo miał krwiaka i obrzęk mózgu, do tego krwawienie śródczaszkowe. Ale o tym lekarze dowiedzieli się dopiero, kiedy chłopak dostał wylewu krwi do mózgu. Najpierw Paweł miał płukanie żołądka, bo podejrzewano, że był po narkotykach.

Kolejna już rozprawa odbyła się w żarskim Sądzie Rejonowym w czwartek, 25.10. Zeznania składali m.in. kolega nastolatka, szkolna pielęgniarka i i lekarz radiolog.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 467

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »