REKLAMA

Polityka

Kilku chętnych, jeden stołek

Opublikowano 26 października 2018, autor: Piotr Piotrowski

Były wójt, obecny starosta, a może dwaj jego poprzednicy? Kto zostanie nowym starostą żagańskim? Chętnych jest kilku, a stołek tylko jeden.

Obecny starosta Henryk Janowicz nie może być pewny wygranej w wyborach na wójta gminy Żagań. Jeśli przegra w drugiej turze, 4 listopada, będzie musiał sobie szukać nowej pracy albo wrócić do poprzedniej, w Zarządzie Dróg Wojewódzkich, skąd był urlopowany. Jako że jest liderem Stowarzyszenia Gmina i Powiat Przyjazne Ludziom, które w nowej Radzie Powiatu zdobyło 6 mandatów, może liczyć na pomoc kolegów.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 295

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »