REKLAMA

Ludzie, wydarzenia

Chromik w tarapatach

Opublikowano 26 października 2018, autor: Norbert Królik

Klub stracił sponsora. Bez nowego nie będzie miał pieniędzy na dalsze funkcjonowanie. A koszty wzrastają z roku na rok. W ubiegłym wyniosły prawie 640 tys. zł. Ponad 220 tys. zł pochłonęły pensje.

UKS Chromik to organizacja pożytku publicznego. Na swoją działalność pozyskuje pieniądze z dotacji, od sponsorów, z 1 procenta, a także ze składek członkowskich. Nie pozyskuje pieniędzy z odpłatnej działalności ani nie prowadzi działalności gospodarczej.

W 2017 roku klub miał dochody na poziomie 626 tys. zł. Z tego 195 tys 500 zł otrzymał od samorządów (Urząd Miasta Żary – 180 tys. zł, Urząd Marszałkowski – 12 tys. 500 zł, Starostwo Powiatowe w Żarach – 3 tys. zł). Dochody ze składek członkowskich wyniosły w 2017 roku 68 tys. 550 zł.

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 642

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »