REKLAMA

Polityka

Rada poprzednika

Opublikowano 26 października 2018, autor: bj

Radę Gminy w Przewozie zdominują kandydaci z listy Ryszarda Klisowskiego, który przegrał batalię o fotel wójta. I to z nimi pracował będzie Mariusz Strojny, nowy wójt.

Nowy wójt współpracować będzie musiał w większości z radnymi z listy swojego kontrkandydata, bo to oni (9 osób) zdominowali 15-osobową Radę Gminy. M. Strojny na swojej liście miał tylko jednego radnego z mijającej właśnie kadencji, czyli Krzysztofa Serwatkę (69 głosów), ale mandaty wywalczyli z jego listy ponadto Angelika Hic (52), Joanna Ostaszewska (65), Jarosław Borkowski (64), Edyta Krasuska (54) i Katarzyna Zdybowicz-Wójcik.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 171

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

 

 

Napisz komentarz »