REKLAMA

Aktualności, Ludzie, wydarzenia

Razem przez życie

Opublikowano 26 października 2018, autor: jb

27 par z Gozdnicy obchodziło jubileusze małżeńskie. Uroczystość dla jubilatów i ich rodzin przygotowano w Domu Kultury (20.10.).

Na zabawę przyszło około 200 osób. Burmistrz Krzysztof Jarosz wręczył odznaczenia z okazji jubileuszy. Za 60-lecie ślubu otrzymali je Zofia i Czesław Rosińscy. Medale za 50 wspólnych lat dostali: Franciszka i Zbigniew Borkowscy, Jadwiga i Jan Lisiccy, Elżbieta i Bogdan Stolarczyk, Zofia i Antoni Szlacheta. 45-lecie ślubu świętowali: Czesława i Edward Babiarz, Maria i Jerzy Białas, Janina i Jan Gątniccy, Zofia i Jan Kin, Irena i Edward Olendzcy, Krystyna i Hieronim Szymańscy. 40 wspólnych lat obchodzili: Czesława i Edward Kamińscy, Zofia i Jan Przerwa, Krystyna Sowińska-Szmajda i Ryszard Szmajda, Dorota i Tadeusz Szprycha. 35-lecie świętowali: Wiesława i Zygmunt Korzeniowscy, Bożena i Andrzej Rybakowscy, Małgorzata i Kazimierz Pawlak, Barbara i Jerzy Wojciechowscy. 30 lat po ślubie są: Agata i Wiesław Gieszczyk, Marianna i Dariusz Król, Joanna i Robert Sadek, Mieczysława i Jan Witkowscy. 25-lecie małżeństwa obchodzili: Irena i Tadeusz Białek, Anna  i Wiesław Jesionek, Agnieszka i Witold Korzeniowscy, Agnieszka i Robert Szewczyk.

Występ dla jubilatów przygotowali uczniowie zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Gozdnicy pod kierunkiem Marty Stróż i Elżbiety Grzywny.

Napisz komentarz »