REKLAMA

Ludzie, wydarzenia

Roztańczone żaranki

Opublikowano 19 października 2018, autor: mk

Taniec, rozmowa, mowa ciała. Żaranki uczyły się, jak być seksownymi podczas warsztatów z tancerzem Stefano Terrazzino i trenerką personalną Marią Magdaleną Milczarek, rodowitą żaranką.

Już po raz drugi odbyły się w Żarach warsztaty, podczas których kobiety uczyły się, jak być seksowne nie tylko w tańcu, ale i w życiu. Przez dwa dni (14-15.10), w pubie Max, grupa kilkunastu kobiet poznawała tajniki budowania własnej pewności siebie.

– Taniec pozwala pokonywać pewne bariery – przekonuje Stefano Terrazzino, tancerz, uczestnik programu „Taniec z Gwiazdami” i „Twoja twarz brzmi znajomo”. – Kobieta piękna i seksowna to kobieta pewna siebie. Nie trzeba być klasycznie pięknym, trzeba mieć to coś, ten błysk w oku i tego tutaj uczymy – zapewnia tancerz.

Maria Magdalena Milczarek jest rodowitą żararaką, zawodowo jest coachem. Uczy ludzi, jak budować swoją pewność siebie. Wspólnie ze Stefano poprowadziła warsztaty „Seksapil w tańcu”.

– Cieszy mnie, że w Żarach możemy dać kobietom możliwość udziału w takich warsztatach, jak w dużych miastach – mówi M.M. Milczarek. – Trochę się baliśmy się, że żaranki nie są gotowe na takie zajęcia, zwłaszcza że warsztaty są dość drogie (dwa dni to koszt 450 zł – przyt. red.). Seksapil może się źle kojarzyć, dlatego tak bardzo cieszy nas frekwencja. Planujemy kolejne warsztaty – dodaje trenerka

– Są w Żarach szkoły tańca, ale są skoncentrowane na jego nauce. My chcieliśmy przedstawić coś innego, zwłaszcza kobietom – mówi Łukasz Matyjasek ze stowarzyszenia Żaranin, organizator warsztatów.

Napisz komentarz »