Lider pokonany

Opublikowano 19 października 2018, autor: TR

Kado Górzyn pokonało lidera tabeli A klasy, Znicz Leśniów Wielki 4:2.

W niedzielnym meczu, 14 października, wynik otworzył już w 10 minucie kapitan Michał Galik, który strzałem z dystansu pokonał golkipera gości. Prowadzenie gospodarzy w 16 minucie podwyższył Erwin Mróz. W 33 minucie goście zdobyli bramkę kontaktową. Po zmianie stron, ponownie na listę strzelców wpisał się kapitan gospodarzy. Pięć minut przed planowym końcem gry, po samotnym rajdzie, świeżo wprowadzony Patryk Poprawski pokonał interweniującego na dalekim przedpolu bramkarza Znicza i uderzeniem z ostrego konta trafił do pustej bramki gości, podwyższając prowadzenie na 4:1. Już w doliczonym czasie gry, goście zdobyli jeszcze bramkę na 4:2 i takim wynikiem zakończył się mecz.

– Cieszy wygrana z liderem. Cieszy też zaangażowanie w walkę i to, że zespół pokazał charakter – skomentował zwycięstwo trener Kado, Karol Widerowski.