Unia obija się od dna

Opublikowano 19 października 2018, autor: hakma

W 11. kolejce rozgrywek klasy okręgowej Unia Kunice podejmowała w sobotę (13.10) na własnym boisku Zryw Rzeczyca.

Mecz od początku był wyrównany, ale kuniczanie byli w tym dniu wyraźnie bardzo zdeterminowani, by wygrać spotkanie i poprawić swoją pozycję w tabeli. Prowadzili otwartą grę i aż kipieli chęcią strzelenia bramki. Ta sztuka udała się w 36 minucie Jackowi Rybakowi, który siłą rozpędu już 3 minuty później dołożył drugie trafienie i Unia prowadziła po pierwszej połowie 2:0. Po przerwie goście jakby się ożywili i przycisnęli miejscowych. W 57 minucie udało im się strzelić gola kontaktowego, ale to było wszystko na co było ich stać w tym dniu. Unia dowiozła korzystny wynik do końca spotkania i zasłużenie zainkasowała 3 tak potrzebne im punkty.