REKLAMA

Ludzie, wydarzenia

Bezprawie w Dwójce?

Opublikowano 19 października 2018, autor: Piotr Piotrowski

Wojewódzki Sąd Administracyjny odrzucił skargę burmistrza Żagania na decyzję wojewody o unieważnieniu konkursu na dyrektora Szkoły Podstawowej nr 2. – Oznacza to, że szkoła nie ma dyrektora – komentuje Dorota Maćkowska, która mimo że rok temu wygrała konkurs, pracuje w świetlicy.

Przypomnijmy, Maćkowska wygrała konkurs na dyrektora Dwójki w lipcu ubiegłego roku, zdobywając 7 z 12 głosów komisji. Burmistrz Daniel Marchewka unieważnił wybór komisji, bo stwierdził, że zasiadała w niej osoba, którą Maćkowska jako ówczesna dyrektorka ujęła w arkuszu organizacyjnym w trwającym właśnie roku szkolnym.

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 301

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »