REKLAMA

Samorząd

Ile radny ma w portfelu

Opublikowano 19 października 2018, autor: Piotr Piotrowski

Radni z Jasienia sporo odkładają na czarną godzinę. Do swoich pensji dorabiają sobie nie tylko dietami, ale także pracą na roli i na umowę-zlecenie.

Najdroższym domem może pochwalić się radna Joanna Tymofeiejew. Swoje cztery kąty wyceniła na 400 tys. zł. Podobną wartość ma dom Józefa Wiatra (380 tys. zł), który ma też najwięcej oszczędności – na czarną godzinę odłożył już ponad 130 tys. zł. Podobne zaskórniaki ma Artur Rokicki, który większość pieniędzy trzyma na lokatach terminowych.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 911

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »