REKLAMA

Polityka

Gmina Żary do wzięcia

Opublikowano 12 października 2018, autor: bj

Debatę w gminie Żary Leszek Mrożek i Iwona Prokop, kandydaci do fotela wójta, rozpoczęli od przepytywania siebie. Były pytania o wodę, śmieci, dziury w drogach i wiatraki.

Wyborcze starcie rozpoczęła Iwona Prokop. – W zeszłym roku został przyjęty program rewitalizacji gminy Żary. Jakie działania zostały podjęte w celu jego realizacji?

– Program został wdrożony. Był przygotowany przez firmę zewnętrzną. Urząd Marszałkowski kwestionował różne obszary. Po badaniach i ankietach wybraliśmy kilka, bo nie może to dotyczyć każdej miejscowości, tylko obszarów, które wymagają szczególnej troski. Wypadło na Dąbrowiec-Włostów oraz Drozdów-Bogumiłów-Janików.

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 1887

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »