REKLAMA

Polityka

Który weźmie Lipinki

Opublikowano 12 października 2018, autor: Norbert Królik

Michał Morżak i Dawid Nowakowski – kandydaci na wójta gminy Lipinki Łużyckie – wzięli udział w debacie (9.10) zorganizowanej przez telewizję Regionalną i gazetę Regionalną.

Mieszkańcy gminy zebrali się w sali Gminnego Ośrodka Kultury w Lipinkach Łużyckich. Kandydaci na wójta rozpoczęli od autoprezentacji.

– Jestem mieszkańcem gminy Lipinki Łużyckie od 1974 r., a w samorządzie pracuję od 1990 r., kiedy to zdobyłem mandat radnego. Po 4 latach podjąłem decyzję o kandydowaniu na wójta. I od 1994 roku pełnię tę zaszczytną rolę do dzisiaj – przedstawił się Michał Morżak.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 822

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »