REKLAMA

Polityka

Ile zarabiają? Co kupują? Czym jeżdżą?

Opublikowano 12 października 2018, autor: Piotr Piotrowski

Radnym z Trzebiela obrotności nie można odmówić. Niektórzy mają po cztery, a nawet pięć źródeł dochodu.

Wśród radnych z gminy najwięcej oszczędności zgromadziła Małgorzata Pryk. W ubiegłym roku miała na koncie 111 tys. zł. Do tego dwa domy, grunty oraz garaż o łącznej wartości ponad 400 tys. zł. Zaradna jest radna Aneta Paluch – jest rolnikiem, radną, sołtysem, a także sprzedawcą – kasjerem. Obrotna jest też Aneta Paluch, kasjerka w żarskiej firmie Jan Basztabina. Ma aż pięć źródeł dochodów. Oprócz wpływów z zatrudnienia i gospodarstwa rolnego, może liczyć na prowizję sołecką, dietę radnej oraz unijne dopłaty do gruntów. Radna jest też współwłaścicielką trzech domów i gospodarstwa rolnego o łącznej wartości ponad 500 tys. zł. Z kolei Eugeniusz Olejniczak, przewodniczący Rady Gminy, na koniec kadencji dorobił się drugiego auta, volkswagena golfa. Najnowszym jeździ Piotr Jakubowski – hyundaiem z 2017 r. Radny może też śmigać na motocyklu kawasaki.

 

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 937

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »