REKLAMA

Ludzie, wydarzenia

Burmistrz krytyki nie lubi

Opublikowano 05 października 2018, autor: bj

Dotknięty do żywego, Lech Jurkowski, burmistrz Lubska, ze skargą popędził do prokuratury. Ale ta go nie zrozumiała. Sąd również nie.

Burmistrz poskarżył się do sądu na prokuraturę. Wszystko dlatego, że ta nie paliła się do śledztwa w sprawie, o której jej doniósł. I odmówiła wszczęcia dochodzenia. A miało dotyczyć znieważenia godności L. Jurkowskiego jako funkcjonariusza publicznego. Nas zażaleniem burmistrza Sąd Rejonowy w Żarach pochylił się wczoraj (w czwartek, 4.10.).

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 611

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »