REKLAMA

Ludzie, wydarzenia

Drzemka w kantorku

Opublikowano 05 października 2018, autor: Piotr Piotrowski

Żagańskiego nauczyciela ktoś przyłapał, jak śpi w najlepsze w szkolnym kantorku. Zdjęcie wrzucił do internetu, twierdząc, że Bartłomiej Woś zamiast prowadzić wf., robi sobie drzemki w pracy. – Śpię tylko na przerwie, na tzw. okienku – zarzeka się B. Woś.

B. Woś jest nauczycielem wf. w Zespole Szkół Technicznych i Licealnych w Żaganiu, ale i radnym miejskim. Na portalu Hejted Żagań pojawił się zdjęcia śpiącego Wosia w szkolnym kantorku. Nauczyciel został przyłapany przez kogoś co najmniej dwukrotnie, w różnych dniach.

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 418

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »