REKLAMA

Aktualności, Polityka

Kolejne starcie

Opublikowano 05 października 2018, autor: Michalina Kozarowicz

Debata kandydatów na wójta gminy Przewóz odbyła się we wtorek (2.10.) w sali Gminnego Ośrodka Kultury. Na spotkanie z Ryszardem Klisowskim i Mariuszem Strojnym przyszła setka mieszkańców gminy, kolejni oglądali debatę na żywo przed ekranami komputerów.

W Przewozie o fotel wójta powalczą obecny wójt Ryszard Klisowski (59 l.) i przedsiębiorca Mariusz Strojny (49 l.). Obaj rywalizowali już w poprzednich wyborach. Debata była transmitowana na żywo przez gazetę „Regionalną” i Telewizję Regionalną na Facebooku. Prowadziła ją dziennikarka Bogusława Janicka-Klisz.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 1624

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »