REKLAMA

Aktualności, Polityka

Wyborcy rozliczają wójta

Opublikowano 05 października 2018, autor: Michalina Kozarowicz

Na debatę wyborczą kandydatów na wójta gminy Trzebiel przyszło kilkadziesiąt osób (w poniedziałek, 1.10., w Ośrodku Kultury i Bibliotece). Jednak czas, by spotkać się z wyborcami i odpowiedzieć na ich pytania, znalazł tylko obecny wójt, Marek Iwlew. Tomasz Sokołowski, drugi kandydat do zarządzania gminą przez kolejne 5 lat, oglądał debatę… na Facebooku, gdzie była transmitowana na żywo przez gazetę „Regionalną” i Telewizję „Regionalną”.

Marek Iwlew ma 46 lat. Wójtem gminy Trzebiel jest od 2010 roku, wcześniej pracował w Urzędzie Gminy jako kierownik referatu infrastruktury i inwestycji. Kandyduje z Komitetu Wyborczego Wyborców Marka Iwlewa.

Bogusława Janicka-Klisz, prowadząca debatę dziennikarka gazety „Regionalnej”, rozpoczęła debatę od zapytania M. Iwlewa, co sądzi o nieobecności kontrkandydata.

Nie będę nikogo oceniał. Funkcja wójta jest taka, że ja z reguły staram się stawiać na każde wezwanie, bez względu na to, czy to 7.00 rano czy 19.00 wieczorem, święto, niedziela czy dzień powszedni – zapewnił M. Iwlew.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 1345

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »